Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Warckie Centrum Kultury

Dzień Kobiet 2012 - CZERWONY TULIPAN

Utworzono dnia 25.03.2014, 12:15

CZERWONY TULIPAN – zespół złożony z pięciu artystycznych indywidualności : CZERWONY TULIPAN tworzy i śpiewa piosenki “uczucia” , czyli poetyckie i kabaretowe … zawsze literackie lub jak nazywają je niektórzy “piosenki artystyczne” . Współpracuje z “Kabaretową Sceną TRÓJKI” … i należy do “Krainy łagodności” . Koncertował w EUROPIE (Rosja, Niemcy, Francja, Szwecja, Austria, Węgry, Litwa) , był z koncertami w USA i Kanadzie , gra koncerty w całej POLSCE . Brał udział w wielu programach telewizyjnych i radiowych . Związany z OLSZTYNEM (miejscem zamieszkania) . Inicjuje koncerty, przeglądy, festiwale na terenie Warmii i Mazur . Wydał 10 płyt CD … oraz DVD zatytułowane “OBRAZY i obrazki” – koncert na Zamku w Olsztynie (25 czerwca 2007 roku) . Andrzej DONDALSKI – gitarzysta basowy z “rockowym rodowodem” (dawniej zespół ART-Rock) . Andrzej CZAMARA – fenomenalny gitarzysta , zatopiony całkowicie w swoim instrumencie , który opanował perfekcyjnie ; Krystyna ŚWIĄTECKA – zamknięta w sobie , oszczędna w środkach , wzruszająca liryzmem , uduchowiona … ; Ewa CICHOCKA – artystka z dużym temperamentem , posiada rzadki talent aktorski z dużym wyczuciem komizmu ; Stefan BRZOZOWSKI – kompozytor i “szef” , dzięki ambitnym aranżacjom zapewnia wysoki poziom muzyczny i wokalny ;

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Kwiecień 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

TUTAJ REALIZOWANY JEST PROJEKT - Konwersja cyfrowa domów kultury

Grant w ramach Projektu Konwersja cyfrowa domów kultury współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Zadanie dofinansowane  ze środków pozostających w dyspozycji Dyrektora Narodowego Centrum Kultury.

 

WARTONALIA

Dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

Roboty budowlane, remont wraz z zakupem niezbędnych materiałów budowlanych, realizowanych wyłącznie w już istniejących obiektach budowlanych oraz zakup wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej.

24 LUTY - KINO WCK

I Warcki Festiwal Chóralny im. Marcina Warteckiego